Energy studio Jablonec

Vítáme Vás na stránkách našeho studia.

Naší specializací jsou manuální a přístrojové lymfodrenáže. Mimo to si u nás můžete vybrat také ze široké nabídky ostatních masáží, jako například masáže klasické, mobilizační, relaxační, masáže lávovými kameny, Bowenova terapie, kinesiotaping, lymfotaping či speciální zeštíhlující procedury. Nabízíme zeštíhlení, či ostranění celulitidy zdravotním přístrojem nejlepší kvality Green VaCavite prestige i výživové poradenství vč. potravinových doplňků. 

Další službou studia je kosmetické ošetření dle věku a typu pokožky, vč.ošetření hraničních stavů pleti dermokosmetikou Syncare. 

Máme za sebou 15 let praxe a zkušeností a snažíme se neustále vzdělávat.

Naší prioritou a cílem, je Vaše spokojenost. Proto se snažíme poskytovat služby v oblasti péče o tělo i duši na co nejvyšší profesionální úrovni a k Vaší maximální spokojenosti. Proto jsme vždy připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby. Našim cílem je poskytnutí služeb v oblasti péče o tělo i duši na co nejvyšší profesionální úrovni a k maximální spokojenosti našich klientů.Vyberte si ze široké nabídky našich masáží, zábalů, hubnoucích procedur, manuální, nebo přístrojovou lymfodrenáž i poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Ať už se jedná o zdravotní problém či formování postavy, náš profesionální a zdravotně vyškolený personál je Vám vždy ochotně nápomocen při řešení jakéhokoliv problému. Máme za sebou více než 15 let praxe a snažíme se neustále vzdělávat.Samozřejmostí je u nás individuální a vždy pozitivní přístup. Vážíme si každého klienta, takže Vás budeme hýčkat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Potřebujete poradit, vysvětlit či zjistit podrobnosti? Pak nás neváhejte kontaktovat.

 

<a href="www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/jezkova-marie-anna-energy-studio-jablonec#reviews" title="Energy studio Jablonec" target="_blank"><img src="https://www.lekari-online.cz/pictures/signs/estheticon-cz-patients2-100-2.png" alt="Energy studio Jablonec" /></a>