Anticelulitní masáž

Remodelační, anticelulitní masáž pro problematické partie.

Celulita (lidově celulitida), nebo-li pomerančová kůže vzniká v důsledku změny tukových buněk v tkáních. Není rušivým jevem pouze z optického hlediska, ale může být i bolestivá a postihuje především ženy, jelikož jejich pojivová tkáň je měkčí než u mužů. Touto změnou kůže trpí až 80 % žen, příčinou jsou většinou poruchy metabolismu, lymfatického systému anebo hormonální změny, v důsledku čeho se celulitida projevuje většinou během dospívání, těhotenství nebo v menopauze.  

Tato masáž, je prováděna za pomoci přípravku, který velmi úspěšně bojuje s nevzhlednou celulitou  i přebytečnými centimetry. Stlačením podpůrných zón se aplikuje speciální technikou a kruhovými pohyby přes kůži. Soustředíme se zde na problematické oblasti a tam kde je celulita nejčastější. Masáž sama o sobě neodstraní okamžitě všechen tuk, ani veškerou celulitu, ale v kombinaci  pravidelnosti masáží a správným stravováním + cvičením výrazně pomůže k její redukci, až uplnému vymizení.  


Procedura se skládá ze dvou etap - přípravné fáze (ruční uvolnění hlavních lymfatických uzlin) a vlastní terapie (nanášení, zapracování přípravku a ev. bandáže).

- manuální uvolnění hlavních lymfatických uzlin, tak aby rozprouděná lymfa mohla dobře odplavit tukové částečky z ošetřených partií. Tuk se pak přes lymfatický systém dostává do krevního řečiště a poté do jater a ledvin, kde je metabolizován a vylučován. Výrazně tak zlepšíme výsledky procedury a odvedeme tak dobře tuk z ošetřených partií. Uvolnění se provádí krouživými pohyby a mírným tlakem na určených místech na sucho, tedy bez použití masážních krémů nebo olejů.


Ideálně je tato masáž součástí komplexní léčby celulity: lymfodrenáže, upravení stravovacích návyků, pohybový režim. To vše najdete v mojí nabídce! Lymfodrenáže navíc provádí speciálně vyškolený zdravotnický personál!

Před procedurou i během celé kúry dbáme na dostatečný příjem tekutin.


Jaký je optimální počet návštěv?

=>   Minimálně 5-10 návštěv, 2 x týdně.
=>   Po úspěšné kúře doporučuji návštěvy 1 x měsíčně
pro udržení výsledku.
=>   Doba ošetření je 60 min. čistého času (celková doba návštěvy cca 75 - 80 min.)

 

Cena: 680,-kč/60 minut masáž  

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.