Relaxační masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu,kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, protože se tím zákazník zbaví obrovské psychické zátěže a bude se cítit jako znovuzrozený…
Masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že např. v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.Relaxační masáží hlavy se zbavíte napětí, které se shromažďuje v ramenou, krku a částech hlavy z tlaků současného moderního způsobu života. Masáž kůže na temenu hlavy podporuje přísun krve k folikulům a zlepšuje přísun živin potřebných ke zdravému růstu vlasů. Nyní je nejběžnější příčinou nedostatečného krevního toku svalová tenze – napětí – vytvářené stresem. Tímto pomáhá masáž rozptýlit celkové napětí, zlepšuje nejen stav vlasů, ale současně hraje neocenitelnou úlohu při léčení problémů spojených se stresem. Těmi jsou bolesti hlavy a příliš namáhané oči.

Jak funguje relaxační masáž hlavy?

Hlava, krk a ramena jsou důležitá energetická centra v těle. Ve stresu jsme rozzlobení a napětí se začíná hromadit. Později se projevuje v podobě ztuhlého krku a ramen, napětí v očích a někdy i vypadáváním vlasů. Masáž hlavy vyžaduje práci v jemném rytmu, aby pomohla zrušit blokády a zbavit člověka nepohodlného stupňujícího se napětí. Účinek není jen fyzický, působí i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.

 

Starověké přísloví říká:
„Šťastná mysl je lékem, lepší návod neexistuje.“


Doba a cena masáže: 20 minut / 280 KčTěším se na Vás.